LOGISTIKA A ZABEZPEČENÍ

UČITEL/KA RUSKÉHO JAZYKA VE SLUŽEBNÍM POMĚRU VZP

Místo výkonu práce: Ústecký kraj
Náplň práce: Jazykové vzdělávání specialistů SIGINT, překlady vybraných textů, korekce automatizovaných překladů. 
Požadujeme: VŠ pedagogické vzdělání. Státní zkouška z ruského jazyka. Samostatnost, iniciativnost a ochotu učit se novým věcem. 
Výhodou: Znalost dalších jazyků, například ukrajinštiny, angličtiny. Zájem o vojensko-bezpečnostní problematiku.
Nabízíme: Zajímavou a stabilní práci v dobrém kolektivu. Další jazykové vzdělávání. 30 dní dovolené. 14 dnů preventivní rehabilitace (rekreační pobyt v zařízeních MO ČR). Příspěvek na bydlení, dojíždění a další příplatky.

PSYCHOLOG VE SLUŽEBNÍM POMĚRU VZP – VYUŽITÍ PSYCHODIAGNOSTICKÝCH METOD VÝBĚRU

Požadujeme: VŠ jednooborové psychologie, uživatelské ovládání PC, práce s MS Word a Excel, ŘP sk. B., trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 50 000,- Kč

PRACOVNÍK AUTOMOBILNÍHO ZABEZPEČENÍ

Místo výkonu práce: Praha 
Náplň práce: Pracovník ve služebním poměru, práce v automobilní administrativě, zabezpečení a vyhodnocení automobilního provozu, příprava podkladů k nákupu nových vozidel včetně jejich převzetí od prodejce.
Požadujeme: Vzdělání středoškolské s maturitou, práce s PC (Word, Excel), ŘP sk. B, (sk. C, D výhodou), trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

SKLADNÍK AUTOMOBILNÍHO SKLADU

Místo výkonu práce: Praha 
Náplň práce: Skladník automobilního skladu ve služebním poměru, zabezpečení automobilního skladu materiálem tj. pořizování, doplňování a výdej materiálu ze skladu.
Požadujeme: Středoškolské vzdělání s maturitou, práce s PC (Word, Excel), ŘP sk. B, (sk. C výhodou), pečlivost, spolehlivost, smysl pro pořádek, trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

PRACOVNÍK LOGISTIKY

Místo výkonu práce: Praha 
Náplň práce: Pracovník ve služebním poměru, práce v logistické administrativě, zpracování objednávek na materiál, zpracování požadavků na materiál a služby, příjem materiálu, komunikace s uživateli, rušení nepotřebného majetku.
Požadujeme: Vzdělání středoškolské s maturitou, uživatelské ovládání PC, práce s MS Word a Excel, ŘP sk. B., trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

PRACOVNÍK BOZP/VŠ

Místo výkonu práce: Praha 
Náplň práce: Odborně způsobilá osoba v oblasti BOZP, kontrolní a školící činnost, vedení dokumentace BOZP, řešení pracovních úrazů, přiznání nároků, nákup a distribuce ochranných prostředků.
Požadujeme: Minimálně bakalářské vzdělání, odbornou způsobilost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s minimálně 3 letou praxí, ŘP sk. B, uživatelské ovládání PC, práce s MS Word, Excel a PowerPoint, trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 50 000,- Kč

PRACOVNÍK BOZP/SŠ

Místo výkonu práce: Praha 
Náplň práce: Kontrolní a školící činnost, vedení dokumentace BOZP, řešení pracovních úrazů, přiznání nároků, zabezpečení nákupu a distribuce ochranných prostředků.
Požadujeme: Středoškolské vzdělání s maturitou, odbornou způsobilost v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s minimálně 3 letou praxí, ŘP sk. B, uživatelské ovládání PC, práce s MS Word, Excel a PowerPoint, trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY

Místo pracovní činnosti: Praha, výkon pracovní činnosti Praha a okolí
Náplň práce: Zpracování podkladů pro výběrová řízení, plánování a organizování činností v oblasti údržby a oprav nemovitostí, stavebně-technické prohlídky budov, dohled a kontrola prováděných prací, apod.
Požadujeme: Vzdělání úplné střední s maturitou
Mzda: Při nástupu bez praxe od 30.000, s praxí 10 let od 40.000,- Kč

ÚDRŽBÁŘ

Místo pracovní činnosti: Praha, výkon pracovní činnosti Praha a okolí
Náplň práce: Všestranné opravy a údržba nemovité infrastruktury, specifikace závad, řešení s dodavateli.
Požadujeme: Vzdělání střední odborné s výučním listem (vyučen v oboru nebo oboru zaměřeném na údržbu a správu budov), ŘP sk. B, trestní a občanskou bezúhonnost.
Mzda: Při nástupu bez praxe od 30.000,-, s praxí 10 let od 38.000,- Kč

UKLÍZEČ(KA)

Místo pracovní činnosti: Praha, výkon pracovní činnosti Praha a okolí, HPP s pevnou pracovní dobou
Náplň práce: Úklidové práce v oblastech kancelářských prostor, sociálních zařízení, stravovacích prostor, dílenských prostor, speciálních laboratorních a technologických pracovištích ve zvýšeném režimu úklidu. Zajištění dohledu nad pracovníky dodavatelských firem.
Požadujeme: Vzdělání střední odborné s výučním listem (min. nižší střední odborné), trestní a občanskou bezúhonnost.
Mzda: Při nástupu bez praxe od 25.000,-, s praxí 10 let od 30.000,- Kč

ŠÉFKUCHAŘ

Náplň práce: Příprava české i mezinárodní gastronomie (vyšší gastronomie), Pracovní poměr s možností přijetí do služebního poměru.
Požadujeme: Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou v oboru kuchař, kuchař/ číšník, minimální praxe 10 let, znalost a dodržování technologie přípravy pokrmů, zásady hospodárnosti a hygieny, základní znalost práce na PC (MS Excel, Word, PowerPoint), základní znalost angličtiny výhodou, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.
Silné stránky – samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmovost a příjemné vystupování.
Mzda: cca 50 000 Kč

KUCHAŘ/ČÍŠNÍK - SPECIALISTA

Náplň práce: Zajímavá práce v oboru, podíl na zásobování v rámci jednotlivých provozů.
Požadujeme: Minimálně vyučení v oboru kuchař, kuchař/ číšník, maturita v oboru výhodou, minimální praxe 5 let, znalost a dodržování technologie přípravy pokrmů, zásady hospodárnosti a hygieny, základní znalost angličtiny výhodou, ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.
Silné stránky – samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmovost a příjemné vystupování.
Mzda: cca 40 000 Kč

Máte-li zájem o některou z těchto pozic, kontakt pro komunikaci naleznete zde.