Technické profese

SOFTWAROVÝ VÝVOJÁŘ / PROGRAMÁTOR

Náplň práce: vývojová činnost v oblasti signálového a datového zpracování, návrh a vývoj softwarových řešení a modulů a jejich testování.
Požadujeme: technické vzdělání v oblasti IT, zkušenosti s programováním v některém z jazyků C, C++, C#, Python, znalost anglického jazyka, iniciativu a ochotu učit se novým věcem.
Výhodou: zkušenost s frameworkem Qt, znalost databázových systémů (MySQL, Oracle, PostgreSQL, MongoDB), přehled v problematice komunikačních sítí (ISO-OSI) nebo znalost problematiky příjmu, analýzy a zpracování rádiových signálů, radioamatérské zkušenosti.
Nabízíme: Zajímavou práci v dynamickém prostředí za využití moderních technologií. Práci na zajímavých projektech v kolektivu špičkových odborníků. Možnost využití moderních technologií. Kariérní, odborné i jazykové vzdělávání. 30 dní dovolené, 14 dnů preventivní rehabilitace (rekreační pobyt v zařízeních MO ČR), příspěvek na bydlení, dojíždění a další příplatky. Stabilní zázemí státní instituce, pracovní a platové podmínky v souladu se zákonem č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání.
Místo výkonu práce: Ústecký kraj - Litoměřicko

KONSTRUKTÉR PROTOTYPOVÉ A MALOSÉRIOVÉ VÝROBY VE SLUŽEBNÍM POMĚRU

Náplň práce: Samostatné navrhování konstrukce dílů a menších sestav v CAD systému, příprava výrobních dat pro obráběcí stroje v CAM systémech, sledování trendů v oblasti technologií pro malosériovou a prototypovou výrobu, příprava výrobních dat pro aditivní technologie
Požadujeme: VŠ – znalosti konstrukce v CAD a CAM systémech, manuální zručnost, zájem o prototypovou a malosériovou výrobu, uživatelské ovládání PC, práce s MS Word a Excel, ŘP sk. B., trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 50 000,- Kč

PRACOVNÍK PROTOTYPOVÉ A MALOSÉRIOVÉ VÝROBY VE SLUŽEBNÍM I PRACOVNÍM POMĚRU

Náplň práce: Samostatná ruční a strojní výroba malých přesných součástí podle výkresové dokumentace, obsluha a údržba manuálních a CNC obráběcích strojů, sledování trendů v oblasti nářadí a nástrojů pro výrobu malých a přesných součástí
Požadujeme: SŠ s maturitou se zaměřením na ruční a strojní výrobu přesných součástí, obsluhu a údržbu CNC strojů, manuální zručnost, schopnost samostatné výroby malých přesných součástí na frézce a soustruhu s manuálním ovládáním, znalost obráběcích cyklů HAIDENHAIN a FANUC, trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

MONTÁŽNÍK VE SLUŽEBNÍM POMĚRU

Náplň práce: Realizace montáží techniky, návrh a rozpracování montážních metod a postupů.
Požadujeme: SOU s maturitou nebo střední průmyslová škola, Ideálně štukatér, mistr údržby, zedník, elektrikář, nástrojař, obráběč kovů, automechanik, autotronik. Manuální zručnost, ochota a schopnost učit se nové věci, ŘP sk. B.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

TECHNIK VE SLUŽEBNÍM POMĚRU

Náplň práce: Realizace montáží techniky, návrh příprava a realizace technických projektů.
Požadujeme: Technické vzdělání - elektro obor SŠ/VŠ, nebo další vzdělání opravňující k získání §6 vyhlášky 50/78Sb, nebo ekvivalentu, manuální zručnost, dobrá znalost elektrotechniky, znalost práce na PC (více než běžný uživatel), chota a schopnost učit se, ochota pracovat ve ztížených podmínkách, ŘP skupiny B.
Mzda: Nástupní plat od 40/50 000,- Kč

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VE SLUŽEBNÍM POMĚRU

Náplň práce: Odborné opravářské práce a údržba speciálních strojů a složitých zařízení a elektronických systémů včetně jejich oživování, uvádění do provozu a testování. Sledování technického vývoje v oblasti automatizace měření, diagnostiky a technologií oprav a získané poznatky využívání ve své další praxi.
Požadujeme: SOU/SŠ technického zaměření s maturitou  - zkušenosti z oblasti strojní údržby výhodou
Spolehlivost, samostatnost, učenlivost, manuální zručnost, ŘP skupiny B.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

GALVANIK VE SLUŽEBNÍM POMĚRU

Náplň práce: Příprava a údržba galvanických lázní včetně analytiky, tvorba technologických postupů a technologická příprava výroby, kontrola kvality galvanických lázní.
Požadujeme: SŠ – chemický obor s maturitou  - praxe v chemické laboratoři nebo provozu (v oboru galvanických povrchových úprav výhodou), pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, laboratorní zručnost, ŘP sk. B.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

PAPÍRENSKÝ PRACOVNÍK VE SLUŽEBNÍM POMĚRU

Náplň práce: Mechanická činnost při přípravě výroby ručního papíru, v galvanoprovozu a v oblasti povrchových úprav
Požadujeme: SOU/SŠ – technického zaměření s maturitou  - zkušenosti z oblasti strojní údržby výhodou, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, laboratorní zručnost, ŘP sk. B.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

HLAVNÍ REVIZNÍ TECHNIK

Místo výkonu práce: Praha 
Náplň práce: Vedení týmu revizních techniků, revize zařízení kritické infrastruktury (CCTV, EZS, IKT a obdobná elektrická zařízení).
Požadujeme: Úplné odborné středoškolské vzdělání s maturitou, osvědčení o odborné způsobilosti k provádění revizí a zkoušek určených technických zařízení (vyhláška č. 50/1978 Sb., §6 a §9 nebo ekvivalent dle zákona č. 250/2021 Sb.), ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 50 000,- Kč

REVIZNÍ TECHNIK

Místo výkonu práce: Praha 
Náplň práce: Revize zařízení kritické infrastruktury (CCTV, EZS, IKT a obdobná elektrická zařízení).
Požadujeme: Úplné odborné středoškolské vzdělání s maturitou, osvědčení o odborné způsobilosti k provádění revizí a zkoušek určených technických zařízení (vyhláška č. 50/1978 Sb., §6 a §9 nebo ekvivalent dle zákona č. 250/2021 Sb.), ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, zdravotní a psychickou způsobilost, fyzickou zdatnost.
Mzda: Nástupní plat od 40 000,- Kč

Máte-li zájem o některou z těchto pozic, kontakt pro komunikaci naleznete zde.